×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
آماده‎باش نفتکش‎های سیار

به گزارش  گروه رسانه ای نفت خبر به نقل از نفت ما، سیدرضا موسوی خواه افزود: از دیروز و قبل از بارش نعمت های الهی در همه راههای مواصلاتی از نظر سوخت تامین شده تا مشکلی در این زمینه بروز نکند.

وی تصریح کرد: خوشبختانه در همه مسیرهای مواصلاتی که شاهد نزول بارش الهی هستیم با وجود بسته شدن برخی از راههای از نظر سوخت رسانی در جایگاهها و مجاری عرضه مشکلی نداشتیم.

مدیر عامل شرکت پخش فرآورده های نفتی گفت: تعدادی نفت کش سیار از دیشب در برخی مناطق کشور برای عرضه بنزین در نظر گرفته شده است . این نفت کش ها با وجود سختی در تردد بخصوص در مسیر تهران- کرج به کار گرفته شده اند.

وی افزود: از نظر سوخت گرمایشی نیز هفته گذشته در نقاط روستایی، صعب العبور و سردسیر را از نظر نفت سفید تامین کرده ایم که مردم با مشکلی روبرو نشوند.

موسوی خواه درباره شرایط سوخت رسانی در صورت ادامه وضع آب و هوایی در ۴۸ ساعت آینده گفت: تاسیسات و امکانات ما کامل است و نفت کش ها آماده به کار داریم و منتظر اعزام هستند، تجهیزات زمستانی آنها نیز کامل هستند اما تنها مشکی که ممکن است با آن روبرو شویم، بسته بودن مسیرهای مواصلاتی است، با این حال از نظر تامین سوخت هیچ مشکلی نداریم.

وی درباره میزان مصرف بنزین درچند روز گذشته گفت: مصرف روزانه بنزین در هفته گذشته حدود ۷۶ میلیون لیتر بوده که انتظار کاهش مصرف را داریم بخصوص روند مصرف کاهش را نشان می دهد.

مدیرعامل شرکت پخش فرآوردهای نفتی درباره میزان مصرف گازوئیل نیز تصریح کرد: در بحث گازوئیل با توجه به مسائل مربوط به نیروگاهها میزان مصرف به ۷۶ میلیون لیتر در روز رسیده است.

true
برچسب ها : , ,
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false