×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
اروندان سال تولیدی خوبی را پشت سر گذاشت

به گزارش گروه رسانه ای نفت خبر به نقل از شانا، جهانگیر پورهنگ در نشست پیش‌بینی بهره‌دهی چاه‌های این شرکت که دیروز (سه‌شنبه، ۲۱ اسفندماه) برگزار شد، با بیان این مطلب افزود: امسال تولید از مخازن دارخوین و جفیر به ترتیب به میزان ۱۰۲.۸ و ۱۰۳ درصد برنامه مصوب محقق شد.

وی گفت: در بخش تزریق پساب که ازنظر زیست‌محیطی اهمیت ویژه‌ای دارد، با تزریق روزانه ۱۴۰۰ مترمکعب، ۱۰۰ درصد پساب تولیدی به چاه‌های دفعی تزریق شد و خوشبختانه هیچگونه رهاسازی پساب را در حوزه عملیاتی شرکت نداشتیم.

پورهنگ ادامه داد: نفت و گاز اروندان ۱۴ میدان را راهبری می‌کند که از این تعداد هفت میدان مشترک و هفت میدان دیگر مستقل هستند. از نظر تولید صیانتی هر دو بخش در شرایط خوبی قرار دارند و امیدواریم این روند در سال آینده نیز ادامه یابد.

پورهنگ ارتقای مکانیزم عملکردی اچ‌اس‌یی، برگزاری جلسات صبحگاهی تولید، فعال‌سازی بیش از پیش نظام پیشنهادات در راستای استفاده حداکثری از دانش فنی و ایده‌های همکاران، اجرای طرح بیمه تکمیلی نیروهای ارکان ثالث و ارتقای سطح کیفی فضای اداری شرکت را از برنامه‌هایی دانست که تاثیری بسزا بر روند تولید و افزایش سطح رضایت‌مندی کارکنان خواهد داشت.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false