×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
ایمن‌سازی دستگاه حفاری ۳۲ فتح با فوریت انجام می‌شود

به گزارش گروه رسانه ای نفت خبر به نقل از شانا، سیدعبدالله موسوی دیروز (دوشنبه، ۲۶ فروردین‌ماه) پس از اعلام ستاد بحران شرکت مبنی بر آسیب رسیدن به سیل‌بند خاکی در نزدیکی روستای آلبوبالد و پیام دستگاه حفاری ۳۲ فتح دال بر جاری شدن سیلاب به طرف اردوگاه این دستگاه، در منطقه حضور یافت.

وی پس از بازدید میدانی و بررسی شرایط، تامین امکانات و تجهیزات لازم برای احداث و استحکام‌بخشی به سیل‌بند منطقه را در دستور کار قرار داد.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران ضمن قدردانی از مشارکت اهالی روستاهای مجاور دستگاه حفاری و همگامی کارکنان دکل که تلاش دارند مانع آسیب به سیل‌بند شوند، دستور داد: بلافاصله چهار دستگاه کمپرسی، چهار دستگاه بیل مکانیکی، یک دستگاه لودر، یک دستگاه بولدوزر، یک دستگاه جین پل و یک دستگاه تندم و دیگر امکانات مورد نیاز به این موقعیت اعزام شود.

در ادامه حسن گندمکار، رئیس دستگاه حفاری ۳۲ فتح گفت: این دستگاه در حال حفر یک حلقه چاه اکتشافی در موقعیت میدان نفتی شادگان (چاه آرمان یک) براساس قرارداد میان شرکت ملی حفاری ایران و مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران است.

وی افزود: قرار گرفتن این دستگاه در معرض سیلاب به کارفرمای پروژه اعلام شده است و از سوی مدیریت اکتشاف نیز قرار است تجهیزات لازم برای کمک به تقویت سیل‌بند و جلوگیری از بروز خسارت به روستاها و همچنین ایمن‌سازی دستگاه انجام شود.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false