×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
بارگذاری کاتالیست فاز سوم پالایشگاه ستاره خلیج فارس

به گزارش ایسنا، ‌محمدعلی دادور در تشریح این خبر بیان کرد: روز گذشته در پی ساعت ها تلاش بی وقفه مهندسان و کارگران زحمت‌کش و سخت‌کوش پالایشگاه ستاره خلیج فارس اولین کاتالیست راکتور واحد بنزین سازی فاز سوم بارگذاری شد.

وی ادامه داد: امیدواریم تا پایان سال بتوانیم با نزدیک شدن به تولید روزانه ۴۴ میلیون لیتر بنزین، ایران را نه تنها به خودکفایی کامل برسانیم که به یکی از صادرکننده‌های بنزین در منطقه و جهان تبدیل کنیم.

مدیرعامل شرکت نفت ستاره خلیج فارس تاکید کرد: در شرایط فعلی بیش از حد تکلیفی خود در تولید موفق بوده ایم و این مساله نشان دهنده‌ی عشق به میهن، تخصص و تلاش شبانه‌روزی مهندسان و کارگران پالایشگاه ستاره خلیج‌فارس است.

وی در پایان خطارنشان کرد: تا همین چند وقت اخیر ساخت کاتالیست‌های واحدهای بنزین‌سازی در انحصار تعداد معدودی از شرکت‌های انگلیسی، فرانسوی و آمریکایی قرار داشت و این شرکت‌ها به هیچ عنوان اجازه نمی‌دادند تا دیگر کشورها به دانش ساخت آن دست یابند اما علی‌رغم اعمال تحریم‌ها، امروز جوانان ایرانی با تلاش در شرکت‌های دانش‌بنیان و اتکا به نبوغ خود توانستند این دانش را بومی‌سازی و ایران را برای همیشه از وابستگی به واردات کاتالیست بی‌نیاز کنند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false