×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
بررسی شرایط بیمارستان نفت مسجد سلیمان پس از وقوع زلزله اخیر

به گزارش گروه رسانه ای نفت خبر به نقل از شانا، غلامرضا شاه کرمی، مدیرکل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی وزارت نفت و حبیب الله سمیع، مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت در جریان سفر به مسجدسلیمان، از نزدیک شرایط نخستین بیمارستان خاورمیانه را پس از وقوع زلزله اخیر در مسجد سلیمان برسی کردند.

نمایندگان اعزامی معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت و شرکت ملی نفت ایران از بخش آسیب دیده اورژانس و دیگر بخش‌های بیمارستان بازدید کردند و در جریان فعالیت‌های بیمارستان نفت قرار گرفتند.

مدیرکل سلامت، تربیت بدنی و مسئولیت اجتماعی وزارت نفت با اشاره به اینکه با دستور معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی به این منطقه سفر کرده است، گفت: در ابتدا بازدیدی از بیمارستان نفت مسجدسلیمان داشتیم که باوجود خبرهای نگران کننده‌ای که درباره تخریب و تخلیه بیمارستان نفت در شبکه‌های مجازی منتشر شد، متوجه شدیم خوشبختانه به جز خسارت به بخش اورژانس، بقیه بخش‌های این بیمارستان آسیبی ندیده است.

شاه کرمی افزود: همکاران مطمئن باشند خواست معاون وزیر نفت در توسعه مدیریت و سرمایه انسانی وزارت نفت رسیدگی به مشکلات آنان در حادثه وقوع زلزله است و از هیچ کمک و مساعدتی در برای رفع دغدغه‌های کارکنان به‌عنوان سرمایه‌های بی‌بدیل این صنعت دریغ نمی‌کنیم.

مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت نیز با اشاره به نقش و تأثیر فعالیت‌های این بیمارستان به کارکنان صنعت نفت و خانواده‌های آنان از حضور یک تیم کارشناسی برای ارزیابی‌های فنی و صحیح از خسارت‌های وارده خبر داد.

سمیع افزود: در این بازدید نقاط قرمز، زرد و سبز درباره ادامه کار و فعالیت بیمارستان نفت مسجدسلیمان مشخص و اعلام می‌شود.

وی تصریح کرد: برنامه‌ریزی این سازمان به دو بخش میان مدت شامل بازسازی بخش آسیب دیده اورژانس و تکمیل پروژه نیمه کاره بخش زنان و CCU و برنامه بلندمدت به‌منظور احداث ساختمان جدید تقسیم‌بندی می‌شود.

قباد ناصری، مدیرعامل شرکت بهره‌برداری نفت و گاز مسجدسلیمان که در این بازدید نماینده معاون وزی را همراهی می‌کرد، گفت: اعزام نماینده ویژه بلافاصله پس از وقوع این حادثه به مسجد سلیمان نشانه توجه به نیروی انسانی و تلاش برای حفظ و انگیزش بخشی به این سرمایه واقعی و بی‌تکرار صنعت نفت و اهمیت پدافند غیرعامل است.

وی افزود: بیمارستان نفت مسجدسلیمان نیز از دیرباز تاکنون منشا خدمات مختلف پزشکی، بهداشتی و درمانی به جامعه کارکنان صنعت نفت و همچنین شهروندان بوده و به‌عنوان نماینده این جامعه ایثارگر و همچنین شهروندان شریف این شهر از مدیرعامل سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت تقاضا داریم با توجه به بزرگی خانواده صنعت نفت، پروژه احداث بیمارستان جدید و مراکز تخصصی بهداشتی و درمانی در این شهر را با جدیت دنبال کنند.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false