×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
تولید نفت ایالات‌متحده در سال ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ رکورد می‌زند

به گزارش گروه انرژی نفت خبر از شینهوا، در جدیدترین چشم‌انداز انرژی کوتاه‌مدت اداره اطلاعات انرژی، تولید نفت خام ایالات‌متحده به طور متوسط ۱۲/۳ میلیون بشکه در روز در سال ۲۰۱۹ و ۱۳/۳ میلیون بشکه در روز در سال ۲۰۲۰ برسد، که هر دو این مقادیر، سطح رکورد جدیدی در تولید نفت ایالات‌متحده به شمار می‌رود.

طبق تخمین اداره اطلاعات انرژی، تولید نفت خام ایالات‌متحده در جولای سال ۲۰۱۹ (تیرماه ۹۸) به طور متوسط ۱۱/۷ میلیون بشکه در روز بوده است که نسبت به ماه ژوئن (خردادماه) ۰/۳ میلیون بشکه در روز کاهش داشته است. این کاهش بیشتر در خلیج فدرال مکزیک رخ داد، جایی که به دلیل وقوع طوفان در اواسط ماه جولای، تولید سکوهای نفتی را برای چند روز متوقف کردند.

از نظر قیمت نفت، اداره اطلاعات انرژی اعلام کرد که قیمت نفت خام برنت در ماه جولای (تیرماه) ۶۴ دلار به ازای هر بشکه بود، که به طور متوسط تغییر چندانی نسبت به میانگین ماه ژوئن (خردادماه) تغییر چندانی نداشته، اما نسبت به ماه جولای سال گذشته میلادی ۱۰ دلار کاهش یافته است.

پیش‌بینی اداره اطلاعات انرژی برای قیمت برنت در نیمه دوم سال ۲۰۱۹ میلادی به طور متوسط ۶۴ دلار به ازای هر بشکه و برای سال ۲۰۲۰ نیز ۶۵ دلار به ازای هر بشکه است.

پیش‌بینی قیمت نفت خام اداره اطلاعات انرژی برای یک بازار جهانی نسبتاً باثبات صورت گرفته است. طبق پیش‌بینی این سازمان، میزان ذخایر جهانی نفت در سال ۲۰۱۹ حدود ۰/۱ میلیون بشکه در روز و برای سال ۲۰۲۰ نیز حدود ۰/۳ میلیون بشکه در روز افزایش می‌یابد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false