×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
سانحه سانچی را دستاویز استیضاح وزیر نکنید

به گزارش گروه رسانه ای نفت خبر به نقل از ایلنا، متن این بیانیه به شرح ذیل است:

بسمه تعالی

همانگونه که همگان استحضاردارند روز سه شنبه بیست ودوم اسفند جناب آقای دکتر ربیعی ازطرف تعدادی از نمایندگان محترم مجلس استیضاح می‌شوند و این حق نمایندگان محترم می‌باشد.

با این حال ما بعنوان خانواده شهدای سانچی ازنمایندگان محترم استیضاح کننده استدعا داریم مسئله کشتی نفتکش سانچی را بهانه و مستمسک قرار ندهند و درجهت رسیدن به اهداف سیاسی خود وزیر محترم و خدوم را به چالش نکشند.

نمایندگان محترم بدانید که ما فرزندانمان را برای این آب وخاک فدا نمودیم و آنها سربازان اقتصاد مقاومتی بودند و کسی که درخط مقدم میجنگد و گمنام و بدون توقع و چشمداشت و برای رفاه و سربلندی ملت و میهن خویش از خودگذشتگی نشان میدهد، بدون شک پایانی جزشهادت و قرب الهی ندارد.

نمایندگان محترم؛

در طول مدت سانحه کشتی سانچی دکتر ربیعی بیشتر از ما متاثر وغمگین شدند چون خودشان نیز داغدیده و مبارزی گمنام هستند. لذا شما مختارید درسایرمسائل ازایشان سوال بفرمایید اما این اجازه را ندارید که مسئله کشتی سانچی را دستاویز هدف سیاسی خود قراردهید و باعث تشویش اذهان عمومی و ایجاد تفرقه در بین مسئولین و خانواده شهدا گردید واین بهانه را به دشمنان نظام وملت ندهید چون آنها فقط وفقط خواهان اختلاف بین مردم و دولت هستند.

ازطرف خانواده افسردوم شهیدحسین جهانی و شهیده ساقی فعال

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false