×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
پنج شرکت در حوزه انرژی با شبکه‌های اجتماعی پر مخاطب‌

سعیده شیرانی

۱٫ توتال (Total)
شرکت فرانسوی توتال یکی از هفت شرکت برتر انرژی دنیا است و این موضوع را با دنبال کردن صفحه‌های این کمپانی در شبکه‌های اجتماعی نیز می‌توان دریافت. ایم کمپانی در فیسبوک بیش از ۹ میلیون، در توییتر بالغ بر ۷۵۷٫۶ هزار، در لینکدین بیش از یک میلیون و ۶۳۵ هزار و در اینستاگرام بیش از ۵۹ هزار دنبال کننده دارد. همچنین بیش از ۶۲ هزار نفر از حدود ۹۹ هزار نفر نیروی این کمپانی در لینکدین فعال هستند. توتال را با آدرس @Total در شبکه‌های اجتماعی پیدا کنید.
۲٫ رویال داچ شل (Royal Dutch Shell)
بدون شک رویال داچ شل یکی از بهترین کمپانی‌های فعال انرژی دنیا در شبکه‌های اجتماعی است. این کمپانی صفحه‌های متعدد برای بخش‌های گوناگون خود در شبکه‌های اجتماعی مختلف دارد، علاوه بر این صفحه اصلی آن در توییتر بیش از ۵۱۵ هزار، در فیسبوک بیش از ۸ میلیون، در اینستالگرام بیش از ۱۰۷ هزار و در لینکدین بیش از ۲ میلیون و ۷۳۵ هزار دنبال کننده دارد. شل حدود ۱۳۳ هزار کارمند فعال در لینکدین دارد. با سرچ عبارت @shell در هر کدام از این شبکه‌های اجتماعی می‌توانید به جمع دنبال‌کننده‌های این کمپانی قدیمی با ۱۱۱ سال قدمت و بیش از ۹۲۰۰۰ نفر کارمند در بالغ بر ۷۰ کشور دنیا بپیوندید.
۳٫ شورون (Chevron)
چه در دنیال کسب و کار و چه در شبکه‌های اجتماعی شورون یکی از نام‌های موفق دنیای انرژی است. این شرکت چند ملیتی آمریکایی هر روز بیش از بیش به حضور خود در فضای اینترنت و کسب مخاطب می‌پردازد و امروز در فیسبوک بیش از نزدیک به یک میلیون و ۱۴۷ هزار نفر، در توسستر بالغ بر ۳۵۴ هزار نفر، در لینکدین یک میلیون و ۷۵۰ هزار نفر و در اینستاگرام بیش از ۱۸ هزار نفر دنبال کننده دارد. حدود ۷۳۰۰ هزار نفر از کارمندان این شرکت در لینکیدن فعالیت دارند. شورون با حدود یک قرن و نیم سابقه کاری به شدت بر روی تنوع فرهنگی در محیط کار خود تاکید دارد. این کمپانی را با آدرس @Chevron در شبکه‎های اجتماعی بیابید.
۴٫ اکسون موبیل (ExxonMobil)
اکسون موبیل نیز از دسته شرکت‌های بزرگ و پیشرو در حوزه انرژی در جهان است، گرچه شاید نسبت به هم صنفان و رقبای خود فعالیت کمتری در شبکه‌های اجتماعی داشته است. اکسون موبیل در فیسبوک نزدیک به ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار، در توییتر ۲۹۳ هزار، در لینکدین بیش از یک میلیون و ۳۲۵ هزار و در اینستاگرام بالغ بر ۲۸ هزار دنبال کننده دارد. همچنین نزدیک به ۶۲ هزار نفر از کارکنان این کمپانی چند ملیتی ۱۵۰ ساله در لینکدین فعالیت می‌کنند. با جستجوی عبارت @exxonmobil قادر به یافتن صفحه رسمی این کمپانی در شبکه‌های اجتماعی خواهید بود.
۵٫ کونوکو فیلیپس(ConocoPhillips)
کونوکو فیلیپس نیز از آن دسته شرکت‌های بزرگی است که هنوز در فضای مجازی به گرد پای خود در دنیای واقعی نرسیده است اما همچنان از برترین‌های انرژی شبکه‌های اجتماعی به شمار می‌رود. این شرکت فعال در حوزه اکتشاف و تولید نفت تا به امروز در فیسبوک به حدود ۵۹ هزار نفر، در توییتر به ۱۵۹٫۵ هزار نفر، در لینکدین به حدود ۶۸۹ هزار نفر و در اینستاگرام به تقریبا ۱۷٫۷ هزار نفر دنبال کننده دست یافته است. حدود ۲۱ هزار و ۵۰۰ نفر از کارمندان این کمپانی که در سال ۲۰۰۲ تاسیس شده در لینکیدن فعال هستند. کونوکو فیلیپس را می‌توانید با عبارت @conocophilips در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false