×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
true
true
کاهش ۸۰ درصدی فلرینگ در برنامه ششم توسعه

به گزارش گروه رسانه‌ای نفت خبر به نقل از ایلنا، سکینه الماسی نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در حاشیه بازدید دیروز وزیر اطلاعات از مجتمع گاز پارس جنوبی که با حضور مدیران ارشد استان بوشهر و مدیران ستادی و پالایشگاه های گاز پارس جنوبی صورت گرفت، گفت: در شرایط حساس کشور در این برهه از تاریخ با توجه به تحریم های ناجوانمردانه همه دست اندرکاران و دلسوزان نظام باید دست در دست هم دهند، تا با همدلی مشکلات را پست سر بگذاریم.

وی با بیان اینکه امنیت امروز کشور را مدیون خون شهدا و تلاش سربازان گمنام امام زمان (عج) هستیم، اظهار داشت: تأمین امنیت منطقه صنعتی عسلویه و کنگان امری بسیار مهم بوده که در حال حاضر به خوبی در حال انجام است.

الماسی با اشاره به حضور مردم با فرهنگ های متفاوت از نقاط مختلف کشور در این منطقه اظهار داشت: همکاری این عزیزان باعث رشد و شکوفایی پارس جنوبی شده است.

وی در ادامه تلاش های مسئولین مجتمع گاز پارس جنوبی را در سالیان اخیر بسیار مثبت عنوان کرد و گفت: در سیل اخیر نیز پیش بینی های مناسبی برای جلوگیری از ایجاد مخاطرات احتمالی صورت گرفت.

وی یکی از مهمترین دغدغه های مسئولین را توجه به مسئولیت های اجتماعی واحدهای صنعتی در این منطقه عنوان کرد و گفت: خوشبختانه مجتمع گاز نیز در این خصوص فعالیت های مناسبی انجام داده است.

وی با بیان اینکه مطابق برنامه ششم توسعه باید در طول ۵ سال ۸۰ درصد کل فلرینگ در کشور کاهش یابد، اظهار داشت: موضوع کاهش فلرینگ در منطقه پارس جنوبی بسیار اهمیت دارد و باید به عنوان یکی از برنامه های تمام واحدهای صنعتی فعال در این حوزه در دستور کار قرار گیرد.

این نماینده مجلس با اشاره به فعالیت های مناسب صورت گرفته در مجتمع گاز پارس جنوبی در زمینه محیط زیست خواستار افزایش سرعت پروژه های کاهش فلرینگ در پارس جنوبی شد.

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false